Vítejte v hotelu Previo

Toto je ukázková webová prezentace hotelu vytvořená v systému Previo. Vytvoření podobných stránek pro hotel registrovaný v systému Previo stojí 19 900,- Kč. Ceny dalších služeb, které se systémem Previo můžete získat naleznete v ceníku.

Na stránkách můžete vidět nabídky pokojů a možností online rezervace. Výsledek takto provedené rezervace můžete ihned zkontrolovat v demoverzi systému Previo. Tam lze také měnit nastavení webu, zobrazení nabízených služeb nebo publikovat novinky. Stránky nabízí i fotogalerii, ceník, informace o okolí hotelu, nabídku stravování a další.

Na úvodní stránce je možné přehledně zobrazit grafickými symboly klíčové vlastnosti hotelu, jako je například možnost návštěvy sauny nebo posilovny.

Hotel Previo  - fotografie hotelu
Hotel Previo  - fotografie hotelu
Hotel Previo  - fotografie hotelu
 

Drobná prezentace formou několika fotografií interiéru či exteriéru hotelu jistě také zaujme nejednoho návštěvníka.

Demo hotel
Řeznická 9
Liberec, 460 01


+420 251 613 924
Rezervace
Novinky
14.11.2012
Víkend v Harrachově za skvělou cenu

Přijeďte za zvýhodněnou cenu (pro 2 osoby na 2 noci) do Harrachova a užijte si podzimní romantiku hřebenů Krkonoš. Čeká na Vás vyhřátá sauna a rašelinová koupel.

>>
24.9.2012
R+ a Previo Global

Připravili jsme pro Vás nový revoluční systém pro online rezervace R+ a implementovali napojení na zahraniční portály Previo Global

>>
21.3.2012
Facebook

Spustili jsme nové Facebook stránky

>>